Projekty SEO

Prowadzę kilka projektów SEO na własny użytek. Dotyczą różnych dziedzin życia, część z nich prowadzę z zamiłowania tak jak serwis o Zakopanem, część z uwagi na dochodowość danych tematów. Poniżej znajdą Państwo przykłady moich stron z projektów:

MyZakopane

MyZakopane

Strona zawierająca informacje na temat tego co można zwiedzić, obejrzeć odwiedzając Zakopane. Znaleźć tu można info o bieżących imprezach odbywających się w mieście, muzeach, galeriach, czy zabytkowych chatach, które warto zobaczyć. Kilka słów o górach i szlakach górskich oraz dolinach tatrzańskich.

Adres strony:

Polskie Góry

Polskie Góry

Strona zawiera informacje na temat pasm górskich znajdujących się na terenie Polski. Opisujemy atrakcje turystyczne i miejsca, które warto obejrzeć wybierając się w Polskie Góry. Tutaj znajdziesz też informacje o szczytach i szlakach górskich, na które warto zdobyć podczas wędrówek po górach.

Adres strony:

Schroniska Tatrzanskie

Schroniska Górskie

Strona poświęcona schroniskom górskim w Tatrach Polskich i Słowackich i innych pasmach górskich. Docelowo planuję zbudować stronę zawierającą informacje na temat wszystkich schronisk górskich znajdujących się w Polsce. Każde ze stron o danym schronisku zawiera podstawowe informacje o lokalizacji, ofercie turystycznej oraz klika słów o histori.

Adres strony:

Skuteczna dieta

Skuteczna Dieta

Strona przeznaczona dla osób, które chcą schudnąć stosując dietę odchudzającą. Opisujemy kilkanaście rodzajów diety w tym te najbardziej popularne, ale też te rzadziej spotykane. Merytoryczne informacje zawarte na stronie pozwolą wybrać odpowiednią do Twoich potrzeb dietę. Możesz wybrać tą bardziej skuteczną lub taką, która kładzie nacisk na zdrowie.

Adres strony:

Witaminka

Witaminka

Nowo powstała strona traktująca o witaminach i minerałach niezbędnych do funkcjonowania organizmu człowieka. Znaleźć tu można informacje o tym jakie są skutki niedoboru poszczególnych witamin czy minerałów, ale też jakie powikłania mogą się pojawić w przypadku ich nadmiaru. Warto zajrzeć celem uzupełnienia swojej wiedzy w tym zakresie.

Adres strony: