Kupony na start w Adwords

Kupony Google Adwords to inaczej bony o określonej wartości (w tym przypadku 250 zł), które można przeznaczyć na sfinansowanie pierwszej kampanii reklamowej uruchomionej na nowym koncie Google Adwords. Dla jednego konta (danych danej osoby lub firmy) można taki kupon wykorzystać tylko raz, nie zajmuję się tworzeniem wielu fikcyjnych kont do finansowania kampanii z kuponów.

Co zawiera usługa

W ramach usługi przygotowuję całą strukturę kampanii (ustawnienia, grupy reklam, słowa kluczowe) na wybranym przez siebie koncie wraz z połączeniem tego konta z Google Analytics. W moim rozumieniu taka kampanii ma służyć pokazaniu skuteczności narzędzia Adwords do promocji strony w wyszukiwarce Google bądź na stronach partnerskich. Potem można zdecydować czy warto kontynuować kampanię ze środków własnych czy przerwać i zakończyć.

Konfiguracja kampanii i konfiguracja Analytics jest płatna.

Komu polecam

Usługę poprowadzenia kampanii w Adwords w oparciu o kupony polecam osobą lub firmą, które nie korzystały z Adwords lub nie są przekonane co do skuteczności ich działania. Taka kampania potrafi pokazać jak efektywna lub nie może być reklama w wyszukiwarce Google. Jeżeli będzie ona przynosiła zamierzone efekty w postaci wartościowych wejść bądź zakupów (lub innych celów) to warto kontynuwać ją dalej.